Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Зов за помощ за откраднат документ за земеделски производител

Колеги наскоро претърпях грабеж, в който ми откраднаха документи, в това число и зеленото картонче което получих като се регистрирах като земеделски производител. Въпроса ми е някой, който е по запознат може ли да ми каже как мога да си го възстановя, понеже ми се налага да се регистрирам като земеделски производител ? Благодаря предварително на отзовалите се с отговор.

11.02.2016 в 14:03

Re: Зов за помощ за откраднат документ за земеделски производител

Не знам за такива случаи, но защо просто не отидеш в ОбЗемеделие и си кажеш там болката? Не мисля да има проблем за ново. А и този, който го е откраднал със сигурност не може да се възползва от него

11.02.2016 в 14:34

Мнението е редактирано за последно на 2016-02-11 19:27:24

Re: Зов за помощ за откраднат документ за земеделски производител

Колеги наскоро претърпях грабеж, в който ми откраднаха документи, в това число и зеленото картонче което получих като се регистрирах като земеделски производител. Въпроса ми е някой, който е по запознат може ли да ми каже как мога да си го възстановя, понеже ми се налага да се регистрирам като земеделски производител ? Благодаря предварително на отзовалите се с отговор.
Написах ти и в другата тема-издава се дубликат без никакви усложнения или санкции за теб.

11.02.2016 в 15:21

Мнението е редактирано за последно на 2016-02-11 19:27:24

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

forum