Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Информация за получен превод и започване на изпълнение на проекти по 6.1/2016 г.

Колега назначавай и почвай да плащаш, нали сега трябва да си оправдаеш точките.Няма безплатен обяд.Гледай, да е дядо ти или баба ти та да минеш по тънко. Дано не си ги писал и двамата.

23.02.2016 в 21:31

Re: Информация за получен превод и започване на изпълнение на проекти по 6.1/2016 г.

Инвестицията ми е чаааак октомври месец /така, че мога да чакам до октомври за превод colonago/ закупуване на земя и засаждане на сливи интересува ме по проект трябва да назнача 1 работник от коя дата трябва да му е договора и възможно ли е де е пенсионер.
Поздрави и успех.

zavisi kak ti e zalojeno v biznes plana kakto e tam taka trqnva da go napravish

Да и моя бизнесплан като го правихме ме питаха под 40г или над 40г ще бъде работника и писахме над 40г. Само никой не каза може ли роднина от първа линия (баща, майка)?

23.02.2016 в 22:51

Колега назначавай и почвай да плащаш, нали сега трябва да си оправдаеш точките.Няма безплатен обяд.Гледай, да е дядо ти или баба ти та да минеш по тънко. Дано не си ги писал и двамата.

Много обичам завистливи шматки като теб! Е аз поне подписах и вече работя по плана, а ти стоиш по цял ден във форума с още една твоя колежка и само ревеш и рониш сълзи и сополи, че нямаш два лева дасе обръснеш! И все пак ще ти отговоря - защо да наемам някой чужд, като имам безработни роднини имащи нужда от пари, затова питам.

P.S. И още нещо, дядовци живи нямам за съжаление ти ако имаш радвай се и да са ти живи и здрави! На такива като теб повече няма да си правя труда да отговарям!!!

23.02.2016 в 22:56

Мнението е редактирано за последно на 2016-02-23 22:59:29

За работниците питай консултанта дето те е накарал да ги пишеш заради няколко точки.Той няма да им плаща.Колкото до бабите и дядовците имах предвид пенсионери и то роднини защото ако трябва да плащаш осигуровки и дори минимална заплата направо се отказвай от договора докато не е късно, защото 50 000 тъкмо ще ти стигнат за тях. Хайде със здраве .

24.02.2016 в 10:37

За работниците питай консултанта дето те е накарал да ги пишеш заради няколко точки.Той няма да им плаща.Колкото до бабите и дядовците имах предвид пенсионери и то роднини защото ако трябва да плащаш осигуровки и дори минимална заплата направо се отказвай от договора докато не е късно, защото 50 000 тъкмо ще ти стигнат за тях. Хайде със здраве .

Никой не ме е карал насила да включвам работник, решението е мое. И ако е така както казва колежката означава, че ще бъде на работа около 3 год което по мои груби сметки ще ми струва около 21000лв ако не греша, а и нали това стопанство се работи и изкарва пари не е създадено само заради6.1. И защо този човек да не е баща ми след като е без работа и вместо да ходи да работи при друг, ако мога да го наема при мен, защото разбира от земеделие и ми е доверен човек , който няма да ме цака или да я кара през пръсти.

24.02.2016 в 12:00

Извинете, ако не съм ви разбрала правилно, но защо смятате, че ако назначите пенсионер или роднина няма да плащате осигуровки?

24.02.2016 в 14:15

Мисля,че пенсионера плаща само здравна.Роднината всичко, ако не е пенсионер.Не затова беше спора.Проблема е,че назначиш ли двама работници и им заплащаш дори мин. заплата плюс осигуровки за 4-5 години отиваш в джаза.

24.02.2016 в 14:44

За " джаза" си прав. За другото- не.

24.02.2016 в 14:52

ВЪЗМОЖНО Е

24.02.2016 в 14:55

Извинете, ако не съм ви разбрала правилно, но защо смятате, че ако назначите пенсионер или роднина няма да плащате осигуровки?

Не сте ме разбрала. На пенсионер или роднина няма значение плаща се всичко щом е на работа! Аз казвам, че съм наясно че ще плащам осигуровка и заплата, но защо да не е на роднина, който има нужда вместо на чужд човек.

24.02.2016 в 15:02

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

forum