Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Брой животни и нотариален акт

Здравейте колеги,на всякъде чувам че от 2017 нататък за схема СКЮ за кандидатстване ще се иска 10 бр. Крави.За мен не е проблем и без това щях да направя 10-15 но се страхувам от другото че щяли да искат нотариален акт,но чувам различно:
1.Нотариален акт за над 10 броя,до 10 нямало да се иска
2.Нотариален акт за над 9 броя,тоест от 10 нагоре щяло да се иска,тогава отпадам от схемата за 2017 год. и без това на глава падна на 150 лв.
И без това стартирах тази година ако има такова нещо незнам какво да правя,за да съм изряден нотариален акт нов обект,за 20 год. няма да мога да избивам парите дето ще хвърля и да нямам стотинка разходи.Питането ми към вас дали ще се случи това,никой в БАБХ не знаят нищо ако има такова нещо ще се откажа докато ми се превеждат парите за животните,и последно на колко ще ми излязат документите(нотариален акт)ако знаете нещо помогнете моля.

01.10.2016 в 20:32

Re: Брой животни и нотариален акт

Нотариален акт за животните?

02.10.2016 в 11:19

Re: Брой животни и нотариален акт

Не за сградата

02.10.2016 в 19:50

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

forum