x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re:

аз се занимавам с лешници искат лятно време поливане през ден иначе исъхват.Поливам ги с капкова инсталация и въпреки това половината исъхнаха. Посадъчния материал по принцип е много лош и скъп за тези цени 1.2лв до 2лв.Лешниците ако ги съхраниш и не исъхнати поливаш достатъчно на 3 та година може да почнат да раждат по малко.

22.11.2010 в 18:20

Re:

заради това лещниците се садят по северните склонове,по мочурливи и усойни места,или под сянката на орехите в междуредията.

23.11.2010 в 12:58

Re:

a na kakvo rastoqnie se sadqt i kolko puskat ot dekar

24.11.2010 в 15:57

Re:

а искупната цена на ле6ника каква ес черупката

25.11.2010 в 08:58

Re:

4,0 лв за 1кг тел. 0879 695542

25.11.2010 в 08:59

Re:

a някои мойе ли да ми разясни на какво растояние се сее дарво от дарво и колко влиза в декар абе об6то зето вси4ко за ле6никовите градини

25.11.2010 в 20:04

Re:

Има книга за лещниците,която струва мисля че беще 5лв и всичко в нея е вярно,не мога да напища всичко ,но мога да го кажа,скайпа ми е Gregori7101011

26.11.2010 в 22:27

млад фермер

колеги знае ли някой цената на машина за чупене на бадеми или схема за нейната направа благодаря

30.11.2010 в 22:06

Re:

ВИЖДАЛ СЪМ ЕДНО НЕЩО ДЕТО МИНАВА ЗА МАШИНА ЗА ЧУПЕНЕ НА ЛЕШНИЦИ.ПЪРВО Е ДОБРЕ ДА СЕ СОРТИРАТ ЛЕШНИЦИТЕ ЗА ДА СЕ НАМАЛЯТ СЧУПВАНИЯТА НА ЯДКАТА. ПРЕДСТАВЛЯВА ДВА ВАЛАС РЕГУЛИРУЕМО РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ ТЯХ. ВАЛОВЕТЕ СА НАБРАЗДЕНИ ПЛИТКО И ОТДОЛУ СЧУПЕНИТЕ ЛЕШНИЦИ ПАДАТ ВЪРХУ МРЕЖА С КВАДРАДЧЕТА ОКОЛО 4-4ММ ОСТАНАЛОТО СЕ СОРТИРА НА РЪКА.ДВИГАТЕЛЧЕТО Е ОТ ПОЛУАВТОМАТИЧНА ПЕРАЛНЯ,НО ИМА РЕДУКТОР НАМАЛЧВАЩ ОБОРОТИТЕ.

01.12.2010 в 20:05

Re:

ако си сериозен производител потърси в турските сайтове те са номер 1 в света по производство и преработка на ядки.

01.12.2010 в 20:16

• Универсал-НВГ ООД Универсал-НВГ ООД

„Универсал-НВГ” ООД е създадена през 1990г. В търговията със селскостопански...

Garmin Bulgaria Garmin Bulgaria

Garmin е вече  25 години лидер в производството на GPS оборудване и иновационни...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на фирмата е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска и строителна...

Оптиком ООД Оптиком ООД

ОПТИКОМ ООД е създадено през 1991 год като дружество със 100 % частен капитал. Основен...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

• Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност : Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП. ИНОВЕКС е марка позната на...

Агроин ООД Агроин ООД

Повече от девет години „Агроин ООД“ Стара Загора се стреми да задоволява всички...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...