x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Възможно ли е такова нещо в БЪЛГАРИЯ

Здравейте искам да ви разкажа какви хора има в България които работят на високи постовеи не обръщат внимание на обикновените хора.Исках да се регистрирам като фермер отивам аз в Областната управа град Добрич.Дадоха ми документи хората и ми казаха да отида за един подпис и печат от главния ветеринарен лекар за град Добрич.Господин Дженков най-нагло ми заяви,че нямало смисъл да се регистрирам като фермер защото съм имала 30 кокошки носачки и куп други гпупости.Върнах се отново в Областната управа казах на човека които ми даде документите ,че съм можела да почна и с 3 кокошки и може да кандидатствам по програма за млад фермер.А искам по нататък да направя голяма птицеферма.Много ми е интересно има и други фермери а те случайно да не са започнали с по 1000 животни на един път?

28.11.2010 в 21:40

Мнението е редактирано за последно на 2010-11-28 21:42:42

Re:относно млад фермер

Колежке,предполагам са ти обяснили и то обстойно какви са изискванията за програма млад фермер.А това че доктор ДЖЕНКОВ ти е казал че няма смисъл-- може би е прав.Зайнтересувай се по обстойно за изискванията относно регистрацията си като животновъд и за условията за кандидастване по програмите.Виждам,че имаш желание но изискванията са големи и с 30 броя кокошки -носачки едва ли имаш шанс да кандидастваш.

28.11.2010 в 22:39

Re:

Здравей колежке, свържете се с мен, аз ще лобирам за Вас! В Добрич са ми приятели!

29.11.2010 в 00:52

Re:

Защо един човек трябва да има лоби за да стане ЗП? [:slap:] [gun]

29.11.2010 в 12:17

Re:

ЗАЩОТО СМЕ В БЪЛГАРИЯ [:slap:]

29.11.2010 в 13:40

Re:

До Черкезов напиши ми някакви твои кординати.

29.11.2010 в 14:04

Мнението е редактирано за последно на 2010-11-29 14:05:47

Re:

samo 4e too 6te ti vzeme parite i ti s prast v ustata. idi se registrirsi v druga ob6tina kato ZP

29.11.2010 в 14:37

Re:svetoslav79

черкезов е проводник на монсанто и ГМО-то в България. Не му се връзвай на тенекията - просто поразгледай писанията му във форума .
И успех в това което искаш да започнеш.
А колкото до "млад фермер" - пак прочети патилата на кандидатствувалите , одобрени и........................ - наистина не си заслужава и няма абсолютно никакъв смисъл.
Има даже и тел за пряк контакт с изпатилите си по програмата - свържи се и разбери за какво става дума и ако все още държиш на програмата .... . Твое желание и решение е !

29.11.2010 в 15:15

Re:

abe kolegi te tazi programa za mlat fermer ne q li sprqha be

29.11.2010 в 16:18

Re:

Спряха я ,който се набутал-наутал, другите извадихме късмет. [dalavera]

29.11.2010 в 18:16

Mitev Честит празник emoticon emoticon emoticon преди 15 часа
PlamenPetkov Честит Празник на всички фермери, Честит Празник България! emoticon emoticon emoticon преди 11 часа
Kaspar emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon преди 7 часа
Kaspar Ето такива „Фермерки„ когато има - фермерството ще е недостижимо ... преди 7 часа
maq tazi na6ta darjava zatova nqma da se opravikato imame takiva koito da razdavat zakoni преди 4 часа
andon2 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon преди 4 часа
andon2 emoticon emoticon преди 4 часа
andon2 emoticon преди 3 часа
kikobe abe imam malko pari za investiciq i 1 dekar zemq sas durveni postroiki i se chuda v kakvo da investiram misleh za kozi chereshi nqkoi koshe pcheli daite nqkakvi idei,... преди 2 часа