x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Дайте ми съвет за нужните средсва за създаване на оранжерия

Zdraveite pyrvo izvinqvam se za latinicata ama rabotq v 4ujbina v momenta.Iskam da se zanimavam s otglejdane na zelen4uci,zelen sym v temata,kajete mi ot kade da zapo4na,da kajem imam ok 3 dka zemq.Kolko pari 6te mi trqbvat za oranjeriq mislq za odglejdane na piper,domati,krastavici i dr.vodata ne e problem.S kakva suma trqbva da zapo4na,za da znam kolko da porabotq tuk?

06.05.2012 в 03:07

Мнението е редактирано за последно на 2012-05-06 18:37:15

Re:

50000лв

06.05.2012 в 07:11

Re:

за модерна оранжерия са малко, но ако започнеш с полиетиленки от преди 20 години ще ти стигнат. като започнеш да печелиш ще направиш някоя професионална!

06.05.2012 в 19:50

Re:

Sas polietilenki smqtam da zapo4na na parvo vreme,dokato potragne malko.A kak e posle s produkciqta?V smisal na pazara li si q prodavate,na nqkoq borsa li?Ot tova posle nai mnoo me e strah kakvo stava s produkciqta

06.05.2012 в 20:14

Re:

три декара можеш да продаваш почти на дребно ако си в голям град или да караш до там, ако хората те познават полека лека си насмираш клиентела излишното на борсата на три декара ако развиеш репи,салаталук и чесън зимата и краставици, домати и пипер лятото ще живееш нормално, ееееееееее ще си съдираш гъза от работа, ама сухо дупе риба не яде

08.05.2012 в 21:23

Re:

velimirdonchev mersi za informaciqta.E taka e bez rabota nisto ne stava,osven ot tototo da udarq 100 miliona,pyk toto ne puskam tai 4e ba4kane mu e maikata :-) a da mi kajes ako mozes kak da otoplqvam oranjeriq da kajem ok 300 kvadrata i skypo li izliza?

10.05.2012 в 13:03

Re:

стандартна оранжериястоманено стъклена-венло от 30 декара и трябват 100 кубика дърва и 30 тона слънчогледова люспа на ден при делта от около 30 градуса.

10.05.2012 в 22:40

Re:В Европа има достатъчно оранжерии----тука ако направиш,зимата какво ще правиш?????????

оранжериите работят от ранна пролет до късна есен!!!!!!аз където знам,че има оранжерии не съм ги виждал януари-февруари да работят--защото разходите са много!!!!в софия до ТЕЦ-Север имаше една през соца--ама взимаше пара от теца--сега неработи!!!!!Оранжериите са за гърците,турците,италианците и испанците,португалците--не са за нас!!!!!

11.05.2012 в 13:42

Re:

Оранжерия се прави не където искаш, а където трябва! При сегашните цени на отоплението вероятно единствените добри места са околностите на Петрич и Несебър.

11.05.2012 в 17:18

Re:

Иванов да имаш идея какво се случва с оранжерията в сандански?

щото е топло!
а знаеш ли в кой балкан е Ботевград и Зверино?
Оранжерии се правят от хора дето разбират от оранжерии, а не от политиканстване!

11.05.2012 в 19:51