x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Изкупуване на заешко месо

Здравейте
Знам че някъде в форума има отговора по които искам да питам но от дни не мога да го намеря ...Въпроса ми е такъв:Ако имам много зайци и искам да продавам месо и да имам някакви доходи от там къде мога да ги продавам на едро ( не на по 1-2 заека а примерно по 100-200 примерно ) и как може да се лицензира ферма за зайци

30.08.2012 в 23:57

Re: Изкупуване на заешко месо

В момента мисля че никаде не взимат.Даже и в кланиците.можеш да регистрираш животновъден обект но никой няма да ти разреши да продаваш ЛЕГАЛНО.Това е един от проблемите-колко повече продукция си произвел или имаш за продаване толкова по и пада цената.ИСАМО ДА ТЕ ОРИентирам ще ти кажа че в момента се намират на доста места зайци над 3 три килограма по 3 лева за кило живо тегло.Не пиша че ги взимам по толкова пари-просто дори и на мене не ми трябват зайци в момента-имам предостатъчно.

31.08.2012 в 10:58

затики, ти нали имаше само 3 заека? вярно е че въпроса е "ако", ама все пак да питам

31.08.2012 в 12:22

не пада цената при много броики а се вдига.пазар има заици няма.

31.08.2012 в 14:46

Те зайците са си още 3 но имам 1 приятел и иска да инвестира в това и за това питам

31.08.2012 в 23:38

Четох в нета че много други държави се интересуват от заешкото месо, някой знаели как става връзката с тези хора от чужбина?

14.09.2013 в 08:16

Много хора знаят,но никой още не е изнесъл.Ако има някой да изнася-няма да ти каже как става.Те истинските бизнесмени я имат България за по зле от страна от Третия свят така наречен.Заради бюрокрацията и рушветите.

15.09.2013 в 22:49

Колеги, знам, че не е тук мястото да питам, но все пак... някой знае ле как стоят нещата с изкупуването на кожите? Трябва ли допълнителна обработка на кожата и каква е тя?

23.10.2013 в 22:30