Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Плуг раломекс с реголируем захват. Мнения ДА/НЕ

Такааа от заглавието стана ясно предлага ми се 4 по 28/32/36/40 това са вариянтите за промяна има "вежди" произведен 2011 орано мн малко по думи на продавача. Трактора за който евентуално ще го взема е Болгар с двойно. Ако имате информация колко е нов ще съм изклучително благодарен.
Другия ми вариянт е да си карам сегашния еберхардт (немски пак реголируем само че реголира директно гредата) не всяко тело по отделно.

02.01.2013 в 21:46

Re: Плуг раломекс с реголируем захват. Мнения ДА/НЕ

колега първо защо си решил раломекс не прави такава грешка,ако ти е малък бюджета вих си купи Масс(Унлу) мн добре оре и е на добра цена 4х35 ще ти е идеален аз си взех такъв преди 4 месеца нямал сам проблем само сам сменил резците

02.01.2013 в 22:09

ако конкретно имаш питане за цена пиши на личен ;)

02.01.2013 в 22:11

Незнам какви са ви почвите но 4х35 на Болгара ще му е тежък и няма да може да го тегли.Ако му махнеш последния корпус ще работи.А относно плуга здрав е незнам на каква цена ти го дават но си мисля , че ще е скъп

02.01.2013 в 22:14

4-му е голяма нищо че е с двойно 3х35 е точни плуг за него... но чак пак хубави последната година мн хора се оплакват от раломекс с тея суши тая година мн късаха....

02.01.2013 в 22:27

4 Х 35 е невъзможно дори и на 15 см дълбочина да го дърпа.
ами сегашният ми е еберхард и се притеснявам от къде части?
а защо раломекс нз

02.01.2013 в 22:29

ми потърси дали няма заместители за лемежи и резци на белота може да пасне нещо,но поинтересувай се за Масс разпитаи да видиш че по добри от раломекс

02.01.2013 в 22:31

Предполагам Болгара е 80кс, но и с турбо да е не взимай такава 4ка. Това е плуг за 100-120коня.

02.01.2013 в 22:32

значи дават го по 30 коня на тяло така че 3-ката му е идеална

02.01.2013 в 22:34

Веднага ще слезе 4 тяло това е най-малкия проблем.
Дали моят е по добър от този е въпроса и мн се надявам с вас да се реши/
БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се.

02.01.2013 в 22:40

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

• Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

forum