Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Междуредова култура за Орехова градина.

Та идята ми е да си запълня мястото между малките все още дръвчета. Благоаря само на колегите със смислени коментари. Става въпрос за около 20дка. без поливане.

16.02.2013 в 20:06

Re: Междуредова култура за Орехова градина.

Лешници-РЗ е еднаква.

16.02.2013 в 20:17

Аз съм от Добричкия регион и мисля че лешниците не са много добра култура при мен, защото има доста повратни студове, но все пак сам си направил резници есента. Заровени са и поливани цяла зима в оранжерия. Следва пролетно разсаждане на по около 10 15 см един от друг (за да изградят коренова система) и после на полето.
А през това време полето?

16.02.2013 в 20:22

Шипка тогава.

16.02.2013 в 20:25

при лешниците ще ти е проблем ниската въздушна влажност.

16.02.2013 в 20:33

Не съм мн запознат с идеята за шипката. Мислех по скоро за дини илиии тикви. Култура която да е едногодишна. Как стоят нещата с продажбата им, а също и с продажбата на шипките?

16.02.2013 в 20:38

Мнението е редактирано за последно на 2013-02-16 20:39:27

Все още се очакват идеи.

17.02.2013 в 09:52

Ако е за едногодишни е друга работа. Виждал съм да сеят боб,. За тикви незнам - тази година в района прасетата изядоха 30 тона
За шипката намери някой във вашия регион който се занимава с изкупуване на шипка и си подбери сорт.

17.02.2013 в 10:10

може и бамя

18.02.2013 в 21:29

Все още събирам мнения. Но май няма желаещи за конкретно предложение.

23.02.2013 в 18:49

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

• Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

forum