Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 112 - Създаване на стопанства на млади фермери

Ясно, тук при нас са подадени по - голямата част от проектите така, че докато ги прегледат не знам колко време ще мине ....

ИНФОРМАЦИЯТА СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕТО НА ПРИЕМА НА 20.12 БЕШЕ ЧЕ В ПЛОВДИВ , БУРГАС И СТАРА ЗАГОРА СА НАЙ-МНОГО ПОДАДЕНИ ДОКУМЕНТИ........ В СТАРА ЗАГОРА СПАХМЕ ПО КОЛИТЕ ОТ ПЕТЪК ВЕ4ЕР И В ПОНЕДЕЛНИК СУТРИНТА СПИСЪКЪТ С ИМЕНА БЕШЕ СТИГНАЛ ДА 280 ЧОВЕКА....... ТАКА ЧЕ ДО КРАЯ НА ДЕНЯ НЕЗН КОЛКО СА СТАНАЛИ.......КОЛЕГИТЕ ОТ ПЛОВДИВ : ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ПРИБЛИЗИТЕЛНО КОЛКО ХОРА СА ПОДАЛИ ПРИ ВАС?????????

Кой ви е карал да спите по колите и пр. , и да правите никому ненужни списъци !!! Тези списъци нямат никаква стойност и първи подал няма да има никаква тежест пред останалите!

Г-ЖО ИЛИ Г-НЕ...... ПРИ ПОДАВАНЕТО НА ДОКУМЕНТИТЕ Е ВАЖНО И КОГА СТЕ СИ ГИ ПОДАЛИ, ЗАЩОТО ПРИ ЕДНАКВИ ТО4КИ ОТ РАНКИРАНЕТО ЩЕ СЕ ВЗЕМА ПОД ВНИМАНИЕ НОМЕРЪТ ОТ КОНТРОЛЕН ЛИСТ 1 , КОЙТО ВСИ4КИ СМЕ ПОЛУЧИЛИ...ТА НА ТОЗИ ЛИСТ ИМА УНИКАЛЕН НОМЕР ЗА ВСЕКИ КАНДИДАТ СПОРЕД ДАТАТА И ЧАСА НА ПОДАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИТЕ.......А СПИСЪЦИТЕ БЯХА НУЖНИ ЗА ДА ИМА РАЗБИРАТЕЛСТВО И РЕД СРЕД КАНДИДАТИТЕ..... ДА СЕ НАПРАВИ СПИСЪК БЕШЕ ЕДИНОДУШНО РЕШЕНИЕ.......

В заблуда голяма сте- тези списъци са бош-лаф! пълна пародия! Равен брой точки?!?.....но за някой друг прием ще има!

Абе колега, ти в час ли си с наредба 9 или да ти я пратя да разбереш за какво става на въпрос......там ЯСНО и ТОЧНО пише че проекти с равен брои точки се оценяват по системата "пръв дошъл пръв обслужен" . А до колкото виждам понеже сме 2600 проекта подадени за предния прием със сигурност ще има хора с по равен брой точки !!!!!!!!!!!

01.04.2014 в 19:14

Здравейте колеги, днес ми се обадиха от РА да ми съобщят ,че в четвъртък ще имам физическа проверка.

01.04.2014 в 20:01

Здравейте колеги, днес ми се обадиха от РА да ми съобщят ,че в четвъртък ще имам физическа проверка.

Здравей, ако и това не е шега в кой район си?

01.04.2014 в 20:06

Здравей, ако и това не е шега в кой район си? И на кое ниво ти е проекта по проверка на статус

01.04.2014 в 20:09

Здравей, ако и това не е шега в кой район си? И на кое ниво ти е проекта по проверка на статус

Не се шегувам, от Разград съм и проекта ми е на ниво 2.

01.04.2014 в 20:15

чакайте чакайте ...нещо яко не се връзва тук! как проект на ниво 2 ще е минал на проверка като не е минал през ЦУ ДФЗ?

01.04.2014 в 20:21

чакайте чакайте ...нещо яко не се връзва тук! как проект на ниво 2 ще е минал на проверка като не е минал през ЦУ ДФЗ?

Ами може да....щото не са обновявали сайта !!!!!

01.04.2014 в 20:24

АМИ 4ЕСТИТО КОЛЕГА..... ТИ АКО НЕ СЕ ЛЪЖА БЕШЕ ОТ РАЗГРАД НАЛИ...И СИ ВЕТЕРИНАР И С КРАВИ КАНДИДАТСТВАШ НАЛИ ....... . САМО АКО МОЖЕШ ДА НИ КАЖЕШ КОЛКО ТО4КИ ИМАШ СПОРЕД ТЕБ .....60ТО4КИ ЛИ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМАШ????

01.04.2014 в 20:33

АМИ 4ЕСТИТО КОЛЕГА..... ТИ АКО НЕ СЕ ЛЪЖА БЕШЕ ОТ РАЗГРАД НАЛИ...И СИ ВЕТЕРИНАР И С КРАВИ КАНДИДАТСТВАШ НАЛИ ....... . САМО АКО МОЖЕШ ДА НИ КАЖЕШ КОЛКО ТО4КИ ИМАШ СПОРЕД ТЕБ .....60ТО4КИ ЛИ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМАШ????

Да ,по мои изчисления точките са 60. Нямам точки по Агроекология и Биопроизводство.
А колкото до нивото-611753

01.04.2014 в 20:47

Да ,по мои изчисления точките са 60. Нямам точки по Агроекология и Биопроизводство.
А колкото до нивото-611753

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТКРОВЕНИЯ ОТГОВОР

01.04.2014 в 21:01

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

forum