Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 112 - Създаване на стопанства на млади фермери

Ами не съм решиш още какво ще е тъй като не бях наясно дали ще стане.....имам едно местенце около 3 декара има си и кладенец евентуално нещо да засея,някой оранжерия нещо ако може да предложите за регистрацията сигурен ли си колега че не трябва да си регистриран няколко месеца преди приема за да се впишеш...?

Мноооого несериозен подход.....колега! Много! ....нещо може да засея, нещо оранжерия......... земеделието е проста наука, но да ме прощавате не е за прости хора! Звучите ми като имам едни пари , чудя се где да ги завря!

26.05.2014 в 22:21

Кой си ти бе-Bechev..-от 131-ва стр.,кой беше ти от събралите се на протеста-я се посочи..? Аз съм този с синьото яке и бяла тениска в ляво на снимката която направихме..,сега прочетох дрънканиците ти тука,-к'во смяташ-''0=0, 5=5'' и що се излагаш..?-ще си пляскам на всичко което одобрявам и ще се присъединявам където виждам ,че все пак някой нещо прави и ми действа добре..А ти какво направи?-да ти ракопляскам и на теб..?: "Най-добрите проекти ще спечелят","Аз съм За..","Против съм...", "Ще побликуват списъка и ще видим кои са най-добрите'',-и-!!!-накрая се изказа-"Аз не подадох след като видях колко кандидати има и какви са..." Ами тогава к'во правиш тука бе господине? Към кои се причисляваш? Или си нямаш фермичка,та си драскаш тука с кафето..Аз знам какво съм направил и колко труд хвърлям,но незнам какво и как се случва-искам яснота-това е!

26.05.2014 в 23:36

Искам да попитам хората които пишат ,че са подписали договори вече:какво Ви показва при проверка на "статус проекти' в ДФЗ-по УРН? Отразено ли Ви е нещо към днешна дата?

27.05.2014 в 09:46

Ако днес до 18.00 часа не излезе проекто наредба за новия прием по мярка 112 ви предлагам утре всички да почнете да звъните и да пращате е-мейли до МЗХ и ДФЗ!

27.05.2014 в 10:36

Ако днес до 18.00 часа не излезе проекто наредба за новия прием по мярка 112 ви предлагам утре всички да почнете да звъните и да пращате е-мейли до МЗХ и ДФЗ!

Не вярвам днес да има проект на наредба публикувана в сайта на МЗХ!

27.05.2014 в 10:40

Не вярвам днес да има проект на наредба публикувана в сайта на МЗХ!

изобщо някой очаквал ли е, че това ще бъде първото изпълнено обещание на обичания от всички ни министър?

27.05.2014 в 21:23

Абе, големи сте нахалници, човекът не е сигурен дали утре ще се събуди като министър, вие го занимавате с вашите глупости...

27.05.2014 в 22:52

http://noligarh.com/%D0%B4%D0%BE%D1%86-%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%8F%D0%BD-%D0%B1%D0%BE%D1%8E%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D1%80%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0/

27.05.2014 в 22:54

http://noligarh.com/%D0%B4%D0%BE%D1%86-%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%8F%D0%BD-%D0%B1%D0%BE%D1%8E%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D1%80%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0/ Хм,много интересно,но лошото е ,че нищо не се прави по въпроса.Прост народ слаба държава.

28.05.2014 в 10:01

Здравейте,
днес имахме среща с ъс Светлана Александрова (директор на дирекция "Развитие на селските райони") беше ни беше заявено, че програма млад фермер ще стартира "много скоро", като избегнаха всякаква друга информация.Почни ни изгони накрая, нещо им се зима акъла.

28.05.2014 в 16:19

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

forum