Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 112 - Създаване на стопанства на млади фермери

Ами аз питам,защото и със полските домати стана много голяма пародия,ако някой знае как се изчисляват,моля нека каже със колко дка полски домати се стартира със тази нова таблица.

270....

29.05.2014 в 20:43

Ами аз питам,защото и със полските домати стана много голяма пародия,ако някой знае как се изчисляват,моля нека каже със колко дка полски домати се стартира със тази нова таблица.

270....

270 дка ли

29.05.2014 в 20:45

270....

270 дка ли

26 дка ги смятам аз

29.05.2014 в 21:03

270....

270 дка ли

26 дка ги смятам аз

Но аз не прочетох в тази проекто наредба с колко ИД се стартира ако е със 2ИД е около 20 дка мале мале тоя хора са луди за вразване май не са наясно колко са тия декари за един млад фермер.Ами то е ясно намя да се подават документи това им е целта.

29.05.2014 в 21:09

Вече ще могат и ЕООД-та с адрес на регистрация общината или съседна община да кандидатсват ... нали правилно го разбирам?

29.05.2014 в 21:12

Какво стана с изискванията за ЧКЧ ?

29.05.2014 в 21:20

Вече ще могат и ЕООД-та с адрес на регистрация общината или съседна община да кандидатсват ... нали правилно го разбирам?
Да, ЕООД...не знам как ще му определят годините между 18 и 40

29.05.2014 в 21:20

270....

270 дка ли

26 дка ги смятам аз

как ги получавате тези декари ? не мисля че са необходими нито 270 нито 26 дка полски домати, отгоре пише че графата показва колко лева субсидия се получава за 1 декар от съответната култура, демек за 25 000 лева при отглеждане на полски домати го смятам 25000/270=47,89 дка полски домати? като въведеш декарите които имаш от съответната култура в нейната графа ти излиза и субсидията която получаваш с тях ? за винени лозя искат 130 декара за 25 000 лева ? а краставиците на опорна конструкция трябва да са 5,81 дка за начало ли? нека някой от знаещите да обясни как се изчисляват необходимите декари за начало и край, ако и на тях им е ясно естествено де, аз имам 57дка винени лозя, 5дка десертно, 2дка кайсии и имам възможност да гледам няколко декара краставици или домати ама колко ли ми трябват..

29.05.2014 в 21:28

Да, ЕООД...не знам как ще му определят годините между 18 и 40

Собственика на капитала да е м/у 18 и 40 .. може би

29.05.2014 в 21:28

Как точно се пресмятат тези таблици ? я някой да обясни или да ми каже за орехи колко дка са необходими за да се кандидатства ?

29.05.2014 в 21:46

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

forum