Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Въпрос за програмата млад фермер

Благодаря ви много за отговорите? Решихме с пъдпъдъци да допълним единиците. За тях трябва явно протокол от ветеринар? Може ли да ми разясните ? Благодаря ПИЯ Старопрамен....с картофки , може и без сирене

01.09.2013 в 17:51

А, аз ще бъда толкова добър, че да ви дойда на проверка и да ви направя протокол за изкуствено създадени условия!
Като си имате такива терзания не ги споделяйте тука -

04.09.2013 в 06:46

УТРЕ (ПЕТЪК), 18.10.2013 г. ОТ 11:00 ЧАСА, ТОЗИ ПЪТ ПРЕД КОННИКА НА ПАРЛАМЕНТА В ГР. СОФИЯ СЕ СЪБИРАМЕ ЗА "НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ НА МЛАДИТЕ ФЕРМЕРИ"!!!

СЛЕД ПАРЛАМЕНТА ЩЕ ОТИДЕМ ДО МИНИСТЕРСТВО НА ФИНАНСИТЕ И СЛЕД ТОВА ДО МИНИСТЕРСТВО НА ЗЕМЕДЕЛИЕТО!!!

ОЧАКВАМЕ ОКОЛО 40 ЧОВЕКА ОТ ТЪРГОВИЩЕ, РАЗГРАД И РУСЕ, 20 ОТ ОБЛАСТ БУРГАС, 10 ОТ ХАСКОВО И КЪРДЖАЛИ, 20 ОТ БЛАГОЕВГРАД...

ОРГАНИЗИРАЙТЕ СЕ ПОНЕ ПО ЕДНА КОЛА ОТ ПЛОВДИВ, ПАЗАРДЖИК, ПЕРНИК, КЮСТЕНДИЛ, ЛОВЕЧ, ПЛЕВЕН, ВИДИН, СТАРА ЗАГОРА, СМОЛЯН И Т.Н.

ИСКАМЕ ДА ПУСНАТ ПРОГРАМАТА, А НИКОЙ НЕ ИДВА НА ПРОТЕСТИТЕ! Е КАК ДА СТАНЕ?!

ОСТАВЕТЕ ВСЯКА РАБОТА, ПЕТЪК Е ДЕН НА МАЙСТОРА! ЕЛАТЕ ДО СОФИЯ, НАПРАВЕТЕ СИ ПЛАКАТИ, КАЖЕТЕ НА СВОИ ПОЗНАТИ!!!

ПОВЕЧЕ ИНФО ВЪВ ФЕЙСБУК НА АДРЕС:

https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%90%D0%A3%D0%97%D0%90-%D0%9C%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D0%A4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B5%D1%80/197907513714278

17.10.2013 в 13:59

не знам по СЕЕП е много сложно--аз заявих,занимавах се и накрая нищо,добре,че не кандидатствах и по програма та да плащам и 130лв. осигуровки на месец!1дойде ми писмо,че съм надзаявил повече отколкото съм обработил и имам глоба и затова не ми превели субсидията и тази глоба щяла да отпадне след 2год. Ти първо си заяви по СЕЕП и изчакай да видиш дали ще ти преведат или ще те отрежат и след това по програма--иначе ще се набуташ с осигуровки и ако не те одобрят-----------ще си на загуба 1 500лв. осигуровки за 1год.така,че аз никакви субсидии нямам--само продукцията си е за мене........................... и затова се отказах да се занимавам с тях по сто пъти да ходя и да си губя времето!!!!!!!!!!!Нека си връщат парите на Европа щом са много умни--пишат ми да обжалвам,ако не съм доволен в съда,но няма да се занимавам повече!!!!!!!!!!!

17.10.2013 в 17:41

Здравейте , искам да попитам нещо относно бизнес плана!
В таблица 8.2 , в колона единична стойност , какво се пише - предполагаемите разходи на декар ли?

18.11.2013 в 11:34

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

forum