Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Развитие по проектите по мярка 121

Ясно е, че по телефона няма как да ни предоставят инфо. Тези които вдигат телефона проверяват по урн там където и ние проверяваме Нямат друга информация или нямат право да я споделят без да е станала официална.

Нека на 24.06 да се съберем пред ДФЗ и да искаме яснота !!!

12.06.2014 в 08:49

Добър ден! Има ли, одобрени?

13.06.2014 в 13:22

Колеги, току що получих неофициална информация! В неделя, ДФЗ ще работи извънредно! В този ден, от 9:00 до 12:00 ще разгледат и одобрят всички проекти по 121 мярка. След обедната почивка в 13:00, ще пуснат бели гълъби, които до 14:00 ще са уведомили всички бенефициенти и от 16:00 ще има хепънинг, на който са поканени всички изтормозени фермери, като на мероприятието, фонда безвъзмездно ще раздаде парични средства на бенефициентите в размер на 10% от стойността на проектите им, като компенсация за забавянето. А на всички комунисти, които пускаха неверни слухове, ПОЖИЗНЕНА ПЕНСИЯ В РАЗМЕР НА 1000ЛВ.

13.06.2014 в 13:31

страницата на фонда е обновена но ние пак не сме мръднали от 11то ниво явно следващите седмици..........или години

13.06.2014 в 17:11

предстой да отварят млад фермер ....... ще имат още работа а за нас кога ще имат време ...... другата седмица. Това го слушаме вече от началото на март и е като онази прословута реплика от "Войната на таралежите '' ТАТКО ЩЕ МИ КУПИ КОЛЕЛО АМА ДРУГ ПЪТ Какво ще правим на 24-ти

13.06.2014 в 19:30

На 24-ти, няма да направим нищо! Ние сме сган! Тука в тая тема се появиха двама, дето лъжеха(имали информация, па чули, па им казали, утре щели да одобряват, па петък, па шестък), защо не знам. Когато ги нападнах, че не е ок, да пускат лъжи, "колегите" от форума ме захапаха(заядлив, професор, такъв, онакъв). Когато направих петиция, в която да има наказания за дфз, когато не разглежда проектите в срок и то за бъдещия програмен период(кой ли па го интересува, как ще му се гледат проектите след 3 години..пу) се почнаха подигравки, че съм пак нз си какъв. Сега пак предложих вариант в една от новините за 121, като посочих кои членове от наредбата са нарушени от дфз и как да се подаде сигнал, пак някой гласува против коментара ми, сигурно не е доволен, че му казвам как може да си търси правата. И сега пак има нЕкой дето вика "кво правиме". Еми засмуквам си палеца като малко дете и как за сички така и за мене, аз пари за консултантски услуги не съм давал, ако мине, мине, ако не има 2ра употреба. Айде живи и здрави! Може, да започнете, да ме храните!

14.06.2014 в 00:21

А между другото, преди около 2 месеца по новатв даваха репортаж за един затворник(бивш служител от БОП). Който за една година е осъдил държавата за над 19 хиляди лева. "Спират ми черния дроб, съдя ги.. Спират ми телевизията, съдя ги.. нз си какво право му нарушават ..съдя ги" Съди ги в Брюксел! ЕЕ ... затворникът може, ние НЕ... ЕВАЛА. А има и дела които е завел на колеги пандизчии. Абе, може ли, да сме такива говеда бе.. никаква задружност, никаква подкрепа, ще се изядем един друг, ако може!

14.06.2014 в 00:35

Защо се причисляваш към сганта и се опитваш да провокираш, на всички ни се изчака чакането.
Не изпадай в провокативни състояния защото е заразно
Колега, след като си запознат с юридическата част на нещата. Защо не подготвиш едно официално писмо до ДФЗ, МЗХ, ЕС и ЕК. В което да ги информираме кои членове нарушават и какви съдебни действия мислим да предприемем, ако до 20.06 няма яснота с подадените проекти.
Който иска да го подпише и да го входира лично на 24.06 в деловодството на ДФЗ и МЗХ .
Ще си проличи кой чака и кой знае какво ще стане ...

14.06.2014 в 21:36

няма изпълнителен директор за да подпише договорите за изпълнение

искрени благодарности на държавен фонд земеделие,на общинската служба за съвети в земеделието и на първата банка която ми даде кредит за тракторната косачка : D

17.06.2014 в 12:03

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

forum