Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Беларус 920 мнения ДА/НЕ ако не защо?

Та така колеги предстояща е покупката на трактор универсално окопен стопанството е малко и ще е само това машинката. Добър вариянт ли е 920 няма точка нещо си само 920 а ако някой има предложение за продажба може да го даде сега.

27.02.2014 в 12:31

Re: Беларус 920 мнения ДА/НЕ ако не защо?

Здравей,
952 според мен е по добре,920 е без турбо и е 81 CV по мощният трактор винаги е по добре,и най важното моментното състояние какво е ако не е нов.

27.02.2014 в 13:53

Колега да прав си 952 е по добре но и цената е като за него състоянието е добро. 2600 са часовете

27.02.2014 в 14:28

Има 952 на сносни цени само трябва да потърсиш,аз от есента търсех подобен трактор и намерих доста такива.И преди да купиш какъвто и да било първо му закачи един плуг за да видиш какво прави щом като ще е основен трактор.

27.02.2014 в 17:38

Да колега, но на мен ще ми е необходимо култивация сега и така последващи операций. Сега а не на другата пролет просто така стана че сега си продадох стата машинка. Въпроса ми е има ли колеги с такива трактори и да кажат как са?

27.02.2014 в 20:27

Вземи 952, по- добре да имаш мощност в запас, разликата в цената е незначителна, така че 952 пък ако можеш да си позволиш около 25000 лв. вземи 952.2. Това е моят съвет

27.02.2014 в 21:21

920 на 2600 часа все само на снимка видян от мен за 16 000 колега мисля си е добре 952 за тая цена ...

27.02.2014 в 22:18

Не мисли че като вземеш 952 ще тъ свърши повече работа о колкото този!
Ние гледахме 1000дка с 820 Беларус в момента е на 3000мч и е добро тракторче 952 ще ти дава по-голяма мощност но и по висок разход освен ако не купиш 952.3 с интеркулер .
Избирай по читавата машина за парите които даваш

27.02.2014 в 22:54

952 имаме от 7-8 години вече и не сме му правили никакви ремонти, но то втора употреба машина...нали знаеш, въпрос на късмет е. Успех!!!

27.02.2014 в 23:38

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

forum