Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Проверка за окомплектованост на проекта на ниво ОПСМП

Колеги бихте ли споделили на какво ниво са стигнали проектите ви по мярка 112?

От 2 месеца аз си гледам това съобщение: 2. Проверка за окомплектованост на проекта на ниво ОПСМП

27.02.2014 в 19:09

Re: 2. Проверка за окомплектованост на проекта на ниво ОПСМП

Да, и на мен също само това ми дава.
Днес звънях в областната ни дирекция в Сливен и ми каза една жена че не са получили никакви инструкции от София след края на приема (20.12.2013).
И все пак да не забравяме че имат НЕ повече от 3 месеца срок за разглеждане на документите

27.02.2014 в 19:24

i moq e na sushtoto nivo i kvo moje da se pravi sled iztichane na srokaa ???

27.02.2014 в 19:30

Ами според мен можем да ги съдим и със сигурност да спечелим и да ни платят дори със лихвите и разноските......това е все едно да осъдиш държавата

27.02.2014 в 19:39

Re: Проверка за окомплектованост на проекта на ниво ОПСМП

Не че казвам че ще стане но до 20 март трябва да са минали на проверки и да е приключил ранкинга!

28.02.2014 в 14:21

вчера разбрах че са започнали да гледат проектите някой знаели нещо повече

12.03.2014 в 09:00

Ами на мен ми казаха следното преди 2 дни: " Незнам, не мога да ви кажа, нищо още не се знае, изчакайте до края на месеца."

Дано само не ни отрежат всички под претекст, че не стигат парите и да ни накарат да подадем отново, че вече ще се чака 18 месеца та .....я камилата, я камиларя....

12.03.2014 в 11:25

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

forum