Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Изготвяне на заявление до кмета за наемане на земеделски земи

Някой може ли да ми каже какво представлява и какво трябва да включва заявлението до кмета за наемане на земеделски земи?

05.11.2014 в 12:58

Re: Изготвяне на заявление до кмета за наемане на земеделски земи

Това за което говориш е мисля т.н. Анкетна карта! Взима се от поземлената комисия по местораион попълва се собственоръчно и се подпечатва от кмета! Но още е рано като цяло за това.

05.11.2014 в 18:54

Някой може ли да ми каже какво представлява и какво трябва да включва заявлението до кмета за наемане на земеделски земи?
Или в общината те лъжат, или изобщо не си ходил до там. Има си човек дето се занимава с общ-та собственост, има бланка по образец, има списък на общинските имоти, ако не значи лъжат, за да пазят за наши хора. Тогава заявление свободен текст: до кмета на общ....., от теб , желая да наема общински имот номер еди кой си, в землището на... площ, категория, начин на трайно ползване. Но тези бланки са по образец, трябва да имат, информация също там, взимаш и вх номер, мн вероятно да лъжат нещо.

05.11.2014 в 19:32

Ха ясна е работата.Вече ходих в общината и ме пратиха до кметството в селото от което искам да наема общинска земя,с думите че нямат представа какво представлява това заявление и да потърся образец в интернет.От там в кметството да си впиша имотите и кмета щял да прати това заявление в Общинския поземлен фонд.А този фходящ номер преди да подам заявлението ли трябва да го взема или след като го подам и от къде трябва да го взема.Извинявайте колеги,но още не съм наясно с процедурите.Благодаря ви!!!

05.11.2014 в 21:33

Молбата(заявлението) може да е свободен текст, както и всяко друго взаимоотношение с администрацията!!!
В молбата е нужно да им данните ти, основанието, номер на имот, НТП, срок(може и други неща, никой не те спира!)

Входящия номер служи за доказателство, че си подал документа - ако го няма, спокоино могат да хвърлят в кошчето заявката ти!

08.11.2014 в 11:43

Има изисквания при наемането на земеделска земя. Има общински и държавен фонд земеделски земи.В правилника на общината е залегнато начина за одтадаване или арендоването на земи под наем. Всичи неща от одаването на земи за обработка или пасища се гласуват на общинска сесия. Има и други подробности.Това е от мен.

08.11.2014 в 13:37

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

forum