Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

какъв сорт домати да избера розавита или афен?

здравейте,колеги!от няколко години отглеждам розови домати сорт "розов гигант",но бих желал да пробвам и някой от розовите хибриди.за сега съм се спрял на "афен" или "розавита". ако имате наблюдения за тези сортове или други, ще се радвам да споделите вашето мнение.благодаря ви!става въпрос за търговия

25.01.2015 в 11:34

Re: какъв сорт домати да избера розавита или афен?

Миналата година сях Розавита но не ми харесаха вкусовите му качества, тази година се спрях на Афен.Миналата година ми го похвалиха но вече бях купил розавитата. Иначе Розавита хубав вид и издръжливост даже над 10 дни.

25.01.2015 в 12:36

Благодаря за информацията,за сега и аз съм се спрял на "афен".информацията за него е по-голяма като устойчивост на болести и др.

25.01.2015 в 14:04

миналата година бях на АФЕН тази година пак. доволна съм

25.01.2015 в 21:53

Благодаря за информацията,и успех през този сезон

30.01.2015 в 17:01

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

forum