Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Инвестиция

моля да ми кажете в какво е най-добре да инвестирам за да получа добра възвращаемост и евросубсидии в какво, и в кой сектор бихте ми препоръчали да инвестирам, и по коя мярка да кандидатствам за получаване на евросубсидии

Благодаря предварително!

12.02.2015 в 20:59

Re: Инвестиция

първо трябва да ги заявиш по СЕЕП,да ги обработиш и чак след 2-та година да кандидатстваш като млад фермер,то не става така бързо,затова хората правят голями разходи и се отказват.

12.02.2015 в 22:01

Ако няма субсидии ще инвестираш ли изобщо в земеделие?

13.02.2015 в 10:51

Да пак мисля да инвестирам, но още не съм решил в какво просто търся нещо с добра възвращаемост, а субсидиите биха изиграли роля в какво да инвестирам ако се колебая между няколко възможности. Искам да попитам и за програмата за развитие на селските райони за какво дават субсидии?

13.02.2015 в 12:38

сега най-много дават за просото.но на теб ще ти трябва по-голяма нива...

13.02.2015 в 12:57

"Искам да попитам и за програмата за развитие на селските райони за какво дават субсидии?"

Тази програма не дава субсидии.
Чудя си се как ли съм започнала като не е имало субсидии.
Ами направете си сметка без прословутите субсидии защото с тях може да Ви излезе грешно смятането.

13.02.2015 в 13:11

за начало 100 овце и гегата от мен и цяло лято с тях на море на куртово до бел мекян

13.02.2015 в 13:54

Най-добре да почнеш с индийски коноп!

13.02.2015 в 16:58

без субсидия,продукцията трябва да я подарява--няма да може да я продаде......има картофи по 0,35лв. кг. в магазина,значи са доставени на 0,15-20лв. за кг. френски и немски...........и като плати за оране и тор и ще е на пълна загуба,житото е на 0,35лв. за кг,толкова го купих през есента ................ просото сигурно е о,50 по скъпо не ми се вярва -- така,че остави го угар----- изорано,но не засадено и кандидатствай за субсидия да видиш,дали някой ще те застъпи.........и ще го садиш чак след 1-2г. когато е оправено застъпването и е сигурна субсидията. ако някой те застъпва--трябва да се разправяш с него и тогава да започнеш.............когато всичко е уредено,това отнема поне 2-3г. да оправиш застъпванията.Аз затова се отказах да се разправям.............и съм го дал на един с договор и зорлем ми дава по 30лв. на декар с хиляда разправии и караници.

13.02.2015 в 22:52

Казаха ми за орехи,лешници и бадеми имало субсидии вярно ли е?

14.02.2015 в 09:19

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

forum