Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

По т. I - Не е представено становище от МОСВ, удостоверяващо съответствие с режимите на защитените територии. Представен е само входящ номер
По т. II - В случай, че заявлението за подпомагане бъде одобрено, с оглед на необходимостта от спазване на сроковете за обработка на постъпилите заявления за подпомагане по подмярка 6.3 и на основание чл. 27, ал. 1 от Наредба 10, е необходимо да представите и :
1. Свидетелство за съдимост
2. Удостоверение от органите по приходите и удостоверение от общината по седалище на кандидата, че няма задължения
3. Декларация по Приложение 3 от Наредба 10

Това пише

27.01.2017 в 12:05

Мнението е редактирано за последно на 2017-01-27 12:11:08

Браво дано всичко бъде наред!!! Явно наистина сега пращат само писма на тези, които имат някакви пропуски, за което не сме имунизирани и ние, тези които нямаме все още писма.........а Лулу, ако ти е удобно , би ли казала как точно ги пращат тия писма......благодаря!

27.01.2017 в 12:14

Сега забелязах, че под Уведомително писмо пише No (двуцифрено число)/подмярка 6.3
Така че явно се работи по мярката и писма се пращат

27.01.2017 в 12:14

Мнението е редактирано за последно на 2017-01-27 17:19:01

Браво дано всичко бъде наред!!! Явно наистина сега пращат само писма на тези, които имат някакви пропуски, за което не сме имунизирани и ние, тези които нямаме все още писма.........а Лулу, ако ти е удобно , би ли казала как точно ги пращат тия писма......благодаря!
Куриер Булпост

27.01.2017 в 12:15

Мда, тоест лично трябва да го предоставят и да се вземе срещу подпис

27.01.2017 в 12:20

27.01.2017 в 13:05

Становищата от РИОСВ се издаваха в периода на представяне на проекта. Беше забавено само становището от БАБХ. НО, и него становище започнаха да го издават десетина дни преди края на приема. Така, че всички документи БИ трябвало да бъдат представени ведно с внисането на проекта. Изискването да се представи определен документ, сега, 7 месеца след приема, означава нередовност на проекта. И ДВИОСТВЕН СТАНДАРТ ОТ СЛУЖИТЕЛИТЕ НА ДФЗ СПРЯМО КАНДИДАТИТЕ. МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ, Е ЧЕ В КОНКРЕТНИЯ СЛУЧАЙ ИМА СЪМНЕНИЯ ЗА КОРУПЦИЯ.

27.01.2017 в 14:57

Колеги днес така ме размотаваха..консултантката ми е объркала две цифри в бизнесплана! Оправихме грешката дадох св-то за съдимост от Нап и от общината за задълеженията! Надявам се моите мъки да са свършили! Казаха ми от тук нататък да чакам ! За съжаление не ми казаха над колко точки разглеждат...Успех от мен на всички!

27.01.2017 в 14:58

ПИЧ, ТОВА СИ Е ПРОМЯНА В БИЗНЕС ПЛАНА. УСЕЩАШ ЛИ ЗА КАКВИ НЕЩА ГОВОРИШ.

27.01.2017 в 15:23

Адриане, по твойта логика аз сега да отида ли в ДФЗ Плевен при Пепка Иванова и да и кажа: Ама Оу я дай да си преправя бизнес плана и вместо царевица да сея 5г жито, и да ми възстановиш точките да не ми режеш проекта на “0“.. ДАЛИ ЩЕ МИ ГО ПОЗВОЛЯТ СПОРЕД ТЕБЕ??????

27.01.2017 в 15:29

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

• Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

• СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

forum