Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Точно за това не пиша.На повечето коментатори каквито са им коментарите такива са им стопанствата им.

17.02.2017 в 08:47

17.02.2017 в 09:35

Мнението е редактирано за последно на 2017-02-17 09:38:10

Здравеите колеги пишем глупости ,защото нямаме никаква информация.Винаги до сега по всички мерки се е работило така,мудно на тъмно и с голямо забавяне в сроковете,който те сами са заложили.Колегите,който са получили десетневки са от тия който са имали някакви забележки по документите.не всички трябва да получат такива писма.Когато се обадят за птпис ти казват да си носиш свидетелство за съдимост.Факт е че вече шест месеца няма потписан договор,но все пак обещаха от края на месеца да започнат.А що се отнася до реалните земеделци,мисля,че тук всички щом са се регистрирали са реални,тоя който няма стопанство може и да е виртуален.

17.02.2017 в 10:25

Koito sa nared s dokumenti .Do kraq na fevruari 6te sa podpi6at dogovori i 15 mart 6te se polucavat pari4kite ....( mega info)

17.02.2017 в 12:49

Аз знам че всичко в БП ми е наред и чакам само да ме извикат за подпис, нямам нужда от десетдневки за други док..

17.02.2017 в 13:53

И аз съм така колега

17.02.2017 в 14:46

Десетдневките са предимно за свидетелство за съдимост и липса на задължения. Дори и всичко да е изрядно, няма как без тях да се подпише договор.

17.02.2017 в 15:43

Да така е, но ако до края на месеца няма и един договор с какво ще оправдаят тия шест месеца

17.02.2017 в 15:54

Мисля, че не се споделя нищо, защото веднага се появява една много "компетентна" малка група разбирачи, която ти казва колко си тъп и неинформиран. Забелязвам, че ако се пише нещо, то в повечето случаи е от нерегистриран профил. Никой не иска да бъде обиждан и предпочита да мълчи и да си чака договора, когато и да се случи това.

123. И ДД не пиша защото се пишат глупости. На мен не са ми се обаждали за подписване на договор. Чакам. Успех работи се това мога да ви кажа.

17.02.2017 в 16:45

Всички документи които ни ги искаха да със срок на валидност един месец. Мисля че няма да продължи повече от месец чакането.

17.02.2017 в 16:55

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

forum