Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Аз я нямам колега..но май само те си я имат......

14.03.2017 в 09:12

Тия съобразяват ли се,че сме в пазарна икономика. На мен мангалите като ми оберат орехите на зелено ги продават по левче,това означава ли ,че и аз трябва да ги продавам като крадени

14.03.2017 в 09:20

Аз ви казвам, че имах проблем специално с картови и оттам знам цената Заложена ми беше цена от 0.85 която е реална цена за сезона май юни, но от ДФЗ не признават! Максимума им бил 52 ст и +-10 % Независимо от данъчните декларации и всичко останало те смятата дохода ти на 0.52 .... И така изчисляват процента доход. Таблицата никой я няма, тя излезна преди 1 месец им я спуснаха и я пазят в тайна, което е много подло..... Но това е скандално... Те могат ли да ми гарантират пазар на тази стойност. Аз може да съм продавал директно до клиента с доставка до дома... Не съм излзиал на борсата. Смятам, че всеки спокойно може да продаде по 5 т картофи без да виси по борсите и да се моли на прекупвачите... Нали направиха толкова фермерски пазари на високи цени.... Хубава работа ама българска

14.03.2017 в 09:33

Киро именно, за това иде на реч и си залагат 10% отгоре, това е инфо, коеот им е дошло преди около 2-3 седмици и се разразява скандал сега, всеки мълчи , така така сме много такива, с такъв проблем, ама аз пак казвам има и др пшосока казуса, как ми изчисляват лука на килограм и решават , че в една връзка има еди колко си грама .........лука ми е голям и са по 6 бр във връзка....ето ти грамаж, като иската да ме ограничат с килограм , а не бройка, което е малоумно , то пак си има обяснение

14.03.2017 в 09:38

Интересното е че имам от трудов договор доход от 4500 а от селскостопанска продукция 4900. Общо към 9 300, но като сметнат по техните цени общият доход от 9300 го запазват, но този от селскотопанска остава към 2900 ии тези пари падат под 33%, но ако се сметне коректно 4500 + 2900 прави 7400, тогава тези 2900 процентите пак са около 40 %, но те го смятат от 9300 и процента пада на 31%
Разбирате ли къде е цирка тук

14.03.2017 в 09:43

Добре,ама как се оправихте с тоя проблем,ако въобще сте се оправили.Какво ви искат в десетдневката

14.03.2017 в 09:45

Киро , кой ти прави проекта, НССЗ ли?

14.03.2017 в 09:45

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

14.03.2017 в 09:46

Те нарочно не го описват това в десетдневката...............никъде го няма, само те си го знаят, е и някои хора от форума....но се заформя голям казус и скандал......ако не е е в наша полза решението

14.03.2017 в 09:47

ахахахха, защо ти изтриха коментара, само напиши държавата или частник

14.03.2017 в 09:48

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

forum