Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Колеги колко души сме с десетдневки и да чакаме?

30.05.2017 в 09:19

А от колко време се стои на 1037, май много, тоест нищо чудно проектите да са много повече

30.05.2017 в 09:21

Чакаме доста и чакаме. Знаете ли какво се оказва, Всичко наоколо където са с фалшифи провети, я разцепили голямо стопанство , я го намалили по документи си подписаха и получиха парите. Моя проект е реален, трудя се всеки ден по стопанството и какво чакам...... Има хора в таблицата с по 30 - 40 000 получени от държавата за 2015 и какво подписаха от първите.... Аз нямам нито лев и ще чакамм....

30.05.2017 в 09:53

Добре де от областните дирекции какво ви казват на вас....

30.05.2017 в 10:16

На мен всичко ми е ОК ,нямам десетдневка ,нямам никаква информация и не съм подписал,Ако имам някакъв проблем по проекта поне щях да имам десетдневка.Има ли някой друг с подобен казус

30.05.2017 в 11:02

На мен ми казват чакайте от София ни бавят...

30.05.2017 в 11:12

И на мен така....

30.05.2017 в 11:14

Хайде да излезе някой служител на ДФЗ и да даде някаква яснота.Понеже ние ги разбираме,че имат много работа а те нас не.Да кажат кое точно ги бави в София.
Сигурно са духнали паричките за програма 6,3 и сега чакат да се съберат от нейде

30.05.2017 в 12:03

май мина май, или се бъркам ? Тихо да не събудим фонда

30.05.2017 в 15:42

и аз като вас нямам нито десетдневка,абе пълна мъгла

30.05.2017 в 16:50

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

forum