Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Относно сроковете. Мисля, че в наредбата беше записано до ТРИ месеца след приключване на приема трябва да се финализират нещата, или договор или отказ. Ако добре си спомням този срок трябва да е изтекъл на 15ти септември 2016 или октомври?! То вече толкова време мина, че все тая.

01.06.2017 в 16:31

В София е топкката, ама дали ги гледат под лупа и са толкова пунктуални , то само те си знаят...... просто попадахме в тази графа на тези, които отидоха в Сф, а другите, с късмет вече са с преводи дори повечето...дано дойде и нашия ред, дай Боже!

Обжалвай! Или подай молба към НАП да ти върнат парите на база решение на ДФЗ, според ДФЗ трябва да платиш по малко данъци....

01.06.2017 в 16:31

Не ,спопред мен въпроса е с какво са се аргументирали те по повод падане на проекта точките му........и затова аз пак питам от кога е това нещо с десетдневка ли го опоменаха

01.06.2017 в 16:34

Аз като гледам е писала,4е дохода и е паднал на 25.7%,а не точките.
И ще има доста такива,които не са знаели да нагодят (добив и цена)
Защото няма какво да се заблуждаваме,ясно е,че тиа с доход от около 33% са нагаждали.
Как пък точно 33.5% и е дохода,а не беше 43.5%.?

01.06.2017 в 18:46

точно тия 33.5% са проблемни,да бяха 40%,ама сега се вглеждат в тов половин процент, тия дето раздробиха земята минаха,защото са я вътрешни, я са си платили да не ги гледат под лупа.С първите минаха и много нередовни,а сега редовните ще ги гледат под лупа.

01.06.2017 в 21:05

Я пак се опитаи,да те разбереме...
Ако минимално е било 40%,пак да е било същото.
Всеки ще доказва 40% и пак ще има които ще паднат под.
Това е минимален доход-ти ако си земеделец,дохода ще ти е 100% или 50% и т.н. и нямаш проблеми

01.06.2017 в 22:28

"Приход от
земеделие в %, в резултат на извършените административни проверки в зависимост от статуса на кандидата /ФЛ/ЮЛ/"
25.71%

ТОВА СА МИ ИЗЧИСЛИЛИ ОТ ФОНДА !!!!!!!!
АЗ КАНДИДАТСТВАХ С 33.5% ,ДОКАЗАНО С ДОКУМЕНТИ ,ПЛАТЕНИ ДАНЪЦИ .....
КАКВО СТАВА - АЗ СЪМ ИЗМАМНИК , ПОДАЛА ДОКУМЕНТИ С НЕВЯРНО СЪДЪРЖАНИЕ !?
АЗ СИ ЗНАМ ,ЧЕ СЪМ КАЗАЛА ИСТИНАТА ... СЕГА КЪДЕ И КАК ЩЕ СЕ ДОКАЗВАМЕ ...... КОЙ Е КРИВ И КОЙ Е ПРАВ ....

И четете предните коментари преди да пи6ете.Коментаритеми са за тоя пост.
А колкото до тиа 33% въобще не трябва и да ги има,защото един млад фермер с овошки няма как да докаже доход и доказва ДУНКИ
И това не е ИСТИНАТА и го знае ма пише,понеже са я резнали.....

01.06.2017 в 22:51

Не ви разбирам ,защо пишете със злоба ..
Дали са 33 ,35 или 40 % все тая ,винаги може да те преизчислят както те си искат ....
Аз просто ви споделих , че има първични документи за продажбите и на тези доходи са платени данъци ...става интересно ако решат да отрежат за това проект ...
Нормално е да имаш 30-40% приход от земеделска дейност ако имаш и друга работа ,нищо странно няма в това ...
А в момента са спрели ,защото и те знаят ,че не са прави , нормално е хората да реагират ..

01.06.2017 в 23:18

Колеги,наредбата по тая мярка е толкова гадно направена,че за всеки изниква различен казус,защото има много взаимно обвързани неща и някой които е решил да кандидатства последния момент трудно ще нагоди нещата.Някой знае ли какво става,защото вече фонда не дават никаква информация.Подписаха около половината проекти,но нещо пак зациклиха

02.06.2017 в 10:15

Колеги ,нещо ново обаждания има ли ?

02.06.2017 в 16:46

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

forum