Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

ако има някой да каже,аз съм с близо 28 т и нямам ни вест ни десетдневка,вече ми писна. в понеделник ще ходя да питам какво става, десет месеца поне да бяха поискали нещо за да знам,че се работи по него

02.06.2017 в 17:43

Спокойно бе пич,другата година ще имаш отказ.
По 6.1 приема бeше 2015година,а отказа дойде преди 2месеца.
Щом нямаш нищо си off

02.06.2017 в 18:47

Браво за компетентния отговор,

02.06.2017 в 18:57

Хора наистина има ли такива които не са в 100 процента и са подписали договор т.е има ли хора които с под 25.84точки са подписали договори или все си спекулира така както си иска ???? И ако има такива нека да го докажат със снимков материал благодаря предварително !!!

02.06.2017 в 19:02

Никой не е публикувал нов ранкинг. Понеже тук един колега по горе спомена нещо за отказ,да кажа,че миналата година моя син имаше две двсетдневки,а на мой приятел нищо дори се чудеше какво става,накрая го извикаха направо със свидетелство за съдимост и подписа,така,че ако на колегата проекта му е добър и няма забележки няма от какво да се притеснява,но е гадно тия с десетдневките и проблемите да подпишат преди редовните.Все пак едва 50% от договорите са подписани за сега.

02.06.2017 в 19:13

Ех,колеги 6.3 това е най корумпираната мярка от ПРСР,защо ли,защото толкова сложно я направиха и толкова много взаимносвързващи се казуси има,че могат да отсвиряр всеки.В нашия район знам поне четирима служители,а може ида са повече от областната дирекция,който имат проекти чрез поставени лица,Всички те подписаха,макар,че си бяха раздробили умишлено стопанствата,но тях не ги проверяват под лупа,не им преизчисляват доходите.

02.06.2017 в 19:28

Колеги , разберете ,ме това с колко си точки не е най-важното ...преизчисляват дохода , а там "възможностите" за "рязване" са много ...Въпроса е -ако не сте измислени да можете да докажете дейността си и да не се оставяте да ви правят на глупаци ...
Те си мислят ,че фермерите са с по-нисък интелект ,но не винаги е така ....
Когато човек е уверен в правотата си ,трябва да я защитава и аз смятам, че това време дойде ....
Нека всички ,които не сме измислени фермери да намерим начин да се обединим и да си търсим права ...те нарушиха собствената си наредба ....

02.06.2017 в 23:09

От София са спуснали новите списъци до областите, другата седмица ще се подписва.

03.06.2017 в 08:07

Това вече е новина

03.06.2017 в 10:20

Аз докато не видя не вярвам То такива Клюки ги пускат от януари месец. Първо трябваше да се приключи до края на февруари, после до края на май . Сега говорят че до 15 юни са ги задължили да приключват... Ама не ми се вярва вече на това което се чува

03.06.2017 в 10:51

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

forum