Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Днес подпис, Шуменско с 27,78 точки, две десетдневки мн ядове и връщания................ успех на всички, реално е така в петък са спуснали новите списъци с одобрени от София! Овощни насаждения

06.06.2017 в 16:01

Колега за какво ти бяха десетневките.Аз също съм с овошки 27,3 т но за сега нищо дори и десетневка нямам

06.06.2017 в 16:41

Първата козметични проблеми и техни пропуски , обаче плюс заяждане за дохода, а втората за това, че доказах доход с марули( които реално съм си сял) , но те се заядоха по презумция тяхната въпросна таблица и ми искаха обяснение за сорта на марулите и колко средно тежи една, та да видят като направят аналог с тяхната таблица , то дали съм на тия въпросните 33% , но в последствие получиха май заповед, че това , което искат е неоснователно и правен отдел София отмени тия въпросните таблици, но да има ги.....в онзи период от време и доста хора щяха да отпаднат....бе какво да ви кажа дано и при вас вс да е наред колеги , желая го от все сърце!!!

06.06.2017 в 19:07

Големи боклуци, другия месец става една година.За каква равнопоставенос да говорим след като някой колеги още преди два три месеца си подписаха,а други не се знае кога,за какво планиране да говорим и изпълнение на бизнес планове.По наредба до третия месец всичко трябваше да е ясно.Сега няма ли някой добре информиран да каже какво става,защо е това забавяне,или добре информираните отдавна подписаха

07.06.2017 в 11:19

Не съм информирам но предполагам. Толкова много условия измислиха за тази мярка че нито един човек не може да я изпълни на 100 % без проблем. Все някъде излиза някакъв казут които нашите трябва да решат. То доходи ли не беше то фактури ли не бяха. Някой колеги писаха че март месец трябва да купят нещо по проекта, пък не са го купили щот не са подписали и нямат пари. Общо взето там са проблемите

07.06.2017 в 12:08

Колеги, има ли някой от Плевен,който да не е подписал още или да не са го търсили въобще при условие,че е в 100% от ранкинга

07.06.2017 в 18:14

Някой беше писал,че са пристигнали по места нова пратка договори,това вече резервите ли са или са още от 100%

07.06.2017 в 18:30

Бах... ти мярката, има ли още неподписали в ранкинга,говори се,че всичко е приключило.Сега гледали резервите

08.06.2017 в 11:23

Колеги , не знам какво да кажа и аз за тази прослвута мярка и аз съм в резервите ама така като гледам ние които сме в 20 % освен да чакаме чудо, отрязали стваките плодове и зелечуци и тук ми се струва че няма да се случат нещата.ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ !!!!

08.06.2017 в 13:22

Резервите са ясни.Въпроса има ли още в ранкинга и да не са подписали

08.06.2017 в 13:49

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

• Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

forum