Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Не програмата а форума се превърна в цирк! Аз съм сигурен че хора които реално се занимават със земеделие не биха излъгали! В Габрово реалните производители на плодове и зеленчуци са десетина човека и 1500 фалшиви(по документи)! Тук не е Пловдив познаваме се! Представям си във форума за какво става въпрос! Аз лично спирам да коментирам темата защото не ми се четат глупости! Ако получа писмо или обаждане ще го споделя! Успех на всички колеги!

10.01.2017 в 07:44

Във Плевен са започнали с уведомителните писма,говорих с колега(пчелар)които днес го е получил.На друго място някои друг. - това е коментар от фейса

10.01.2017 в 12:15

Нека редакцията на фермер провери дали са почнали да пращат писма .Ида ни информира Ане да се ослушва .Ако се смята за сериозен Саит с. Претенции.

10.01.2017 в 12:32

Преди час ми се обадиха от Разплащателна агенция ....казаха ми, че съм одобрена, утре ще отида....
Програмата ми е за пчеларство...

10.01.2017 в 16:04

Програмата ти е 6.3 или тази за пчеларство......или си по 6.3 с пчели?

10.01.2017 в 16:14

Преди час ми се обадиха от Разплащателна агенция ....казаха ми, че съм одобрена, утре ще отида....
Програмата ми е за пчеларство...

Колега и ако може да кажеш с колко точки си и в коя област?

10.01.2017 в 16:18

и ако не е тайна с колко точки и в кой район, благоадаря предварително!?

10.01.2017 в 16:18

С 97т., от Хасковски район.

10.01.2017 в 16:28

цяло чудо е с тези скромни 97 точки как са те одобрили... :-)

10.01.2017 в 16:32

Само ,че явно не става въпрос за 6.3 тъй като там максималните точки са 48 т., това сигурно е някаква пчеларска програма!

10.01.2017 в 16:35

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

• Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

forum