Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

mamatri ето видя ли че излезе истината

11.01.2017 в 16:36

около 900

11.01.2017 в 16:37

Октомври служителката от НССЗ, която ми помогна за жалбата каза, че в област Плевен са към 30. Ноември когато звънях на ДФЗ София ми казаха, че общо са над 400. И че на всички ще бъде отговорено.

11.01.2017 в 16:37

Отговориха ли ти и какво

11.01.2017 в 16:42

Писал съм назад в темата, преди месец някъде. Ако искаш, върни и прочети. Накратко. От ДФЗ София ми казват, че мярката е децентрализирана и са изпратили нариждане на ФЗ Плевен да преразгледат проекта. Отивам на място във ФЗ Плевен и служителката ми се тръшка и тропа и заявява, че няма да ми преразгледа проекта. А началничката излъга, че не са получили нареждане от София. От тогава спрях да се занимавам и чакам писмен отговор от МЗХ на жалбата ми. Тва е накратко.

11.01.2017 в 16:48

11.01.2017 в 16:51

Мнението е редактирано за последно на 2017-01-11 16:51:26

Ако от тези 2400 проекта които са над чертата отпаднат да кажем примерно 500, да разбираме ли ,че ранкинга ще падне и ще влезнат следващите 100 до 2000?

11.01.2017 в 17:21

Да. Приготвили са пари за 2 000 проекта. Дори 1 500 да отпаднат, влизат следващите. Но като гледам каква корумпирана работа става, едва ли. Програмата е направена за “био“ и “планински“ и който бутне повече.

11.01.2017 в 17:26

Ако от тези 2400 проекта които са над чертата отпаднат да кажем примерно 500, да разбираме ли ,че ранкинга ще падне и ще влезнат следващите 100 до 2000?
Сигурно, но това "примерно" не се знае колко ще са, 500 ли или 300, абе обърнахме се на гадатели, пишем си тука, а какво ще стане, ще видим скоро.

11.01.2017 в 17:28

Да. Приготвили са пари за 2 000 проекта. Дори 1 500 да отпаднат, влизат следващите. Но като гледам каква корумпирана работа става, едва ли. Програмата е направена за “био“ и “планински“ и който бутне повече.
---
На писане по форумите много от плюещите тук са перфектни - всичко е "нагласено", "корумпирано" и т.н. Всъщност изобщо не е така - могат да го потвърдят както хилядите бенефициенти по 6.1, така и тези, които вече си получиха десетдневките по 6.3.
Както се вижда по ранкинга програмата изобщо не е само за "био" и "планински" - ако беше така ранкингът щеше да е около 28.
Няма проблеми - продължавайте да си пишете глупости, но с тази отрицателна енергия и плюене на всичко не си помагате...

11.01.2017 в 17:34

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

forum