Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Нека някои от колегите,които твърдят че са получили десетдневки да направят една снимка и да опровергаят тези които казват,че са фантоми ?

16.01.2017 в 14:45

аз съм от в.търново днес ходих до НССЗ и там доиде едно момче с десетдневка но на него освен за съдимост и за липса на задължения му искаха и някакви допълнителни документи,нещо за кошери ставаше на въпрос

16.01.2017 в 14:58

Кой е казал че е едно писмо в Плевен просто на никой не му се занимава с такива хора и да дава обяснения всъщност бях девета по писма който му се съмнява правото си е негово има в Плевен и с откази не чакаите само на форуми а се размърдайте

16.01.2017 в 15:04

Хахаха седмицата пак почва с пазарлъците,кой какъв е.
10-дневки има мн. малко. И как искате да разберете,като тука са 40 човека с проекти в тоя форум и половината са под ранкинга...голям смях!!!
Но е факт,че масово още няма пращане на 10-вки-от февруари.

16.01.2017 в 15:13

От Перник съм и тук има десетдневки.....

16.01.2017 в 15:45

От Перник,обадиха ли се или имаш писмо и с колко точки си?Благодаря!

16.01.2017 в 15:50

Само пчелари ли имат писма.Сега изпращат където има нередности.Иначе когото не са го викали с писмо,когато дойде време за подпис се обаждат да си носиш удостоверение за съдимост. При когото нещата са ок, няма да има десетдневка .направо за подпис. Друг е въпроса кога,може би от средата на февруари

16.01.2017 в 15:59

Само пчелари ли имат писма.Сега изпращат където има нередности.Иначе когото не са го викали с писмо,когато дойде време за подпис се обаждат да си носиш удостоверение за съдимост. При когото нещата са ок, няма да има десетдневка .направо за подпис. Друг е въпроса кога,може би от средата на февруари

nqma takova neshto takmo obratnoto koito ne poluchi znachi ne e odobren,shte poluchi pismo s otkaz do godina po tova vreme.

16.01.2017 в 17:25

Е добре де само 3-4 души ли има писма, то вече е ясно , че има , някой друг , ние в Шуменско нямаме нищо с овошки сме

16.01.2017 в 17:28

и на мен ми казаха че пращат писма първо на тия които имат нередности а тези които не са имали никакви забележки направо им пращат за подписване на договори,аз съм със зеленчуци и нямах никакви забележки по време на проверката

16.01.2017 в 17:40

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

forum