Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Няма "увеличаване на бюджета с 20%"! Има 2 бр. проекти, които са с равен брой точки с последния от 120%-овата извадка, поради които общия брой проекти, които подлежат на разглеждане, е 2402. От тях договори ще бъдат сключени с 2000 бр. Какво неясно има? Колкото до неспазването на сроковете от страна на ДФЗ и информационното затъмнение, това е друга тема.

17.01.2017 в 11:28

Колегата,mitko1 ми изпрати тази снимка за да докаже на всички,че десетдневки има!
Тъй като той, не е успял да я качи ми я изпрати на майл и аз я качвам тук

17.01.2017 в 12:12

Качи и първа страница

17.01.2017 в 12:34

Колежке, аз нямам писмо това ми го ИЗПРАТИ КОЛЕГАТА MITKO1,КАКТО СПОМЕНАХ В ПО-ГОРНИЯ МИ ПОСТ ,ЗА ДА ДОКАЖЕ ЧЕ ИМА ДЕСЕТДНЕВКИ ,АКО ИСКАШ НЯКОИ ДА КАЧВА НЕЩО СЕ ОБЪРНИ КЪМ НЕГО!!!!!

17.01.2017 в 12:41

Колеги тук си говориме празни приказки няма яснота по нищо само счзаблуди и изнервения нека ако някой има информация по темата тя да бъде потплатена от документ или поне разговор с няко от служителите на дфз

17.01.2017 в 20:34

И в Габрово почнаха десетдневките

18.01.2017 в 10:18

А какво ви искат, нормалните документи или , тоест свидетелства и недължимост на данъци или нещо допълнително по проектите???

18.01.2017 в 10:23

Иво
Ти ходи ли до твоята областна ДФ "Земеделие" или поне звънна ли? Какво ти казаха оттам? С нетърпение очаквам отговора! и за се изнервям като теб, когато другите не звънят във фонда и после да споделят. Изньервяте мъ уе хора. Звънете, че ме мързи мен и ....са изнервих мнооогоооо

18.01.2017 в 10:31

Звънях преди 5 дни и мен ми казах ,че все още работят по проектите и които е удобрен ще получи обаждане или писмо нищо конкретно от до и с колко точки имало си излязъл ранкинг и това е но тук чета др.работи ,че работата по проектите ще е с точки над 25-и нещо абе притеснено ми е ,аз съм с 28т. Но нищо все още чакам !

18.01.2017 в 10:58

Към момента има ли изпратени десетдневки в Пазарджик.

18.01.2017 в 20:52

Доволни ли сте от ваксинацията на БАБХ?

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

forum