Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Строеж на земеделска земя !!!

Здравейте колеги Отглеждам овце,като "обора" ми е в населено място.Имам земеделска земя(3 дка), върху която искам да си построя ферма.Бихте ли ме насочили,какви са процедурите,трябва да се смени статута или предназначението на земята(имало някаква разлика,която не я разбирам),доколкото знам това можело да стане до март 2017,а самата процедура по смяната отнемала около 3-4 месеца.Всяка информация би ми била полезна.Благодаря на отзовалите се ;)

28.11.2016 в 13:30

Re: Строеж на земеделска земя !!!

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

28.11.2016 в 13:42

Цъкни на реплика и виж линка.
Ако не стане търси

НАРЕДБА № 19 ОТ 25 ОКТОМВРИ 2012 Г. ЗА СТРОИТЕЛСТВО В ЗЕМЕДЕЛСКИТЕ ЗЕМИ БЕЗ ПРОМЯНА НА ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕТО ИМ-В сила от 06.11.2012 г.

28.11.2016 в 13:44

Тоя ПУП (подробен устройствен план за над 10дка имоти) за колко време става и колко струва?
Споделете, моля подробности по тая процедура!

29.11.2016 в 09:36

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

29.11.2016 в 12:21

Уф, има линк. Цъкни на реплика

29.11.2016 в 12:23

Цъкнах и попрочетох.
ПУП минава през Общински съвет, уведомяване на комшии, чакане на реакции, становища от ВИК, РИОКОС... и май половин година изисква процедурата...
Пишете какви са възможностите пък за под 10 дка
Там май разрешават до 10% и само виза от Главния архитект

29.11.2016 в 18:38

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

forum